Wypełnij formularz - Oddzwonimy bezpłatnie

Osoby zainteresowane pożyczką zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza.
Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem tak szybko jak to tylko będzie możliwe, a maksymalnie w ciągu 24h.
Informujemy jednocześnie, iż przesłane przez Państwa dane będą wykorzystane wyłącznie w celu kontaktu konsultanta.

 1. wprowadź swój adres e-mail
  prosimy o nieużywanie przycisku spacji
 2. wprowadź 9-cyfrowy numer telefonu
  komórkowy lub stacjonarny
  bez cyfry 0 na początku
 3. podaj kod w formacie:
  xx-xxx

Regulamin:

Informujemy, że wypełnienie i wysłanie wniosku jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu naszego serwisu.


1. Wypełniając i wysyłając formularz na stronie serwisu pozabankowe-pozyczki-bez-bik.pl, klient wyraża zgodę na przetwarzanie przesłanych przez niego danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych.

2. Wypełniając i wysyłając formularz na stronie serwisu pozabankowe-pozyczki-bez-bik.pl, klient wyraża także zgodę na przekazanie przesłanych danych partnerowi serwisu(firmie/spółce), który bezpośrednio oferuje pożyczki.

3. Przetwarzanie danych należy rozumieć jako wyrażenie zgody przez klienta, na otrzymanie bezpłatnego i niezobowiązującego kontaktu telefonicznego i/lub mailowego ze strony przedstawiciela firmy(spółki)z którą współpracujemy, której to dane zostaną przekazane. Przedstawiciel firmy(spółki) udzieli wszelkich informacji o oferowanej pożyczce w ciągu 24h od przesłania formularza. Polityka prywatności.

4. Serwis www.pozabankowe-pozyczki-bez-bik.pl oświadcza, iż nie gromadzi danych o klientach i wszelkie przesłane do nas informacje(dane) zostaną usunięte w ciągu 48h od ich otrzymania.

5. Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie ofert promocyjnych dotyczących produktów finansowych na przesłany adres e-mail. Dostęp, usunięcie, modyfikacja danych: Polityka prywatności.

6. Podanie danych jest dobrowolne i niezobowiązujące. Kontakt przedstawiciela jest całkowicie bezpłatny.